Enanas

Fotografia i filmy

Zaprezentujemy Twoje produkty w profesjonalny i unikatowy sposób aby wydobyć z nich maksimum potencjału do sprzedaży!  Warte zapamiętania chwile, swoje i najbliższych, możesz zatrzymać na przepięknych fotografiach wzbudzających dobre wspomnienia.

Twój osobisty Fotograf

Fotografie i filmy produktowe, motoryzacyjne i okolicznościowe

Sprawdź naszą ofertę. Otrzymasz kompleksową obsługę w każdym aspekcie fotografii. 

Fotografia produktowa,
packshot i aranżacje

Zdjęcia packshot, aranżowane, z kolorowym tłem, specjalnym oświetleniem? A może film reklamowy?  Jest mnóstwo sposobów aby doskonale pokazać zalety Twoich produktów do sprzedaży.

Odpowiednie przedstawienie produktu zwiększy sprzedaż nie tylko z wizualnych względów. Niektóre serwisy sprzedażowe mają wytyczne, takie jak np idealnie białe tło, których spełnienie automatycznie podnosi w wynikach wyszukiwania dany przedmiot. 

Ponadto fotografie wykonywane zaawansowanym sprzętem przez profesjonalistę są nie do porównania do tych zrobionych domowymi sposobami. Posiadamy stół bezcieniowy, a produkt doświetlany jest czterema profesjonalnymi lampami o współczynniku oddawania barw CRI>95. Dodatkowo lampy mogą świecić w kolorach RGB, dawać efekty świetlne, oraz posiadają dodatkowe modyfikatory światła dla najlepszych efektów studyjnych.

Produkty mogą być również przedstawione na zaaranżowanym tle, co dodatkowo wzbogaci emocje zdjęcia.

Fotografia motoryzacyjna

Profesjonalna fotografia motoryzacyjna zapewni zdjęcia, od których nie będzie można oderwać wzroku! Potrzebujesz zdjęć do ogłoszeń czy do prywatnego albumu?

Zadbamy dla Ciebie o przygotowanie scenerii oraz obiektu do zdjęć. Wliczają się w to wybory lokalizacji, przygotowanie otoczenia, dodatkowe oświetlenie oraz mycie i car detailing pojazdów.

Profesjonalna sesja zdjęciowa lub nagraniowa zaprezentuje Twoje samochody, motocykle, łodzie lub inne pojazdy w nieprawdopodobny sposób. Gotowe materiały zdjęciowe lub filmowe zostaną poddane odpowiedniej postprodukcji aby efekt końcowy był najwyższej jakości.

Macro fotografia np biżuterii lub detali produktów

Specjalny obiektyw macro z serii G-Master pozwala uzyskać ostre jak brzytwa obrazy w ekstremalnym przybliżeniu.

Taki rodzaj zdjęć doskonale sprawdza się w fotografii produktowej wszelkiej biżuterii, małych obiektów, monet itp. Również detale większych przedmiotów ukazane są w zupełnie innej perspektywie, która pozwala zobaczyć je w sposób niedostępny dla zwykłego aparatu.

Fotografie i filmy 4k z drona

Widok z kamery drona jest najbardziej unikalną perspektywą jaką można otrzymać. Doskonale sprawdza się w fotografii i filmie reklamowym w branży nieruchomości, motoryzacyjnej czy w sesjach okolicznościowych. 

Posiadamy nowoczesnego drona z kamerą 4k zdolnego zarejestrować niezwykłe obrazy. Rozpędza się do 60km/h oraz ma zasięg do 5km co sprawia, że można go użyć do każdego rodzaju zlecenia. Filtry ND na kamerze drona dodadzą filmowego wyglądu Twoich reklam, a klatka ochronna na śmigła pozwoli latać nawet w małych pomieszczeniach!

Dron obsługiwany jest przez doświadczonego operatora certyfikowanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Pilot posiada wszelkie pozwolenia, nawet na loty nad ludźmi.

Fotografia okolicznościowa
oraz lifestyle

Uwiecznij piękne chwile na fotografii aby móc wracać do dobrych wspomnień w każdym momencie!  Oferujemy sesje okolicznościowe oraz lifestyle dla Ciebie i Twoich bliskich.

Profesjonalny sprzęt fotograficzny zarejestruje bajkowy obraz najwyższej jakości, a doświadczony fotograf sprawnie poprowadzi sesję, która zaowocuje zdjęciami z efektem „wow”, które pokochasz!

Montaż filmów oraz postprodukcja zdjęć

Oferujemy profesjonalny montaż filmów, reklam, spotów lub teledysków oraz postprodukcję zdjęć. Filmy produkowane przez Studio Reklamy Enanas są w formatach zgodnych dla wszystkich użytkowników. Zachowana jest najlepsza jakość w jak najmniejszym rozmiarze, aby przygotowane filmy można było wykorzystać we wszystkich możliwych sposobach reklamowych. 

Przykładowe realizacje

Prosimy nie kopiować zawartości strony.
small_c_popup.png