Enanas

Sklepy internetowe

Stworzymy dla Ciebie kompletny sklep internetowy WooCommerce gotowy do zarabiania, aby zautomatyzować i zwiększyć Twoją sprzedaż!

Twój osobisty specjalista e-commerce

Tworzenie, naprawa i edycja sklepów internetowych

Sprawdź naszą ofertę. Otrzymasz kompleksową obsługę w każdym aspekcie stron internetowych.

Sklepy internetowe gotowe do zarabiania

Sklep internetowy WooCommerce to zaawansowane narzędzie do sprzedaży on-line. Jest nowoczesny, prosty w obsłudze oraz w pełni automatyczny!

Studio Reklamy Enanas zadba o każdy element Twojego nowego sklepu internetowego. Skonfigurujemy WooCommerce, zainstalujemy motywy, dodamy produkty, zintegrujemy bramki płatności, stworzymy regulaminy, zabezpieczymy przed spamem i hakerami, zoptymalizujemy SEO oraz wykonamy wszystkie inne potrzebne prace aby stworzyć dla Ciebie sklep internetowy gotowy do zarabiania! 

Twoi klienci pokochają nowoczesny i przejrzysty design Twojego nowego sklepu internetowego, a dodatkowe funkcje zwiększające sprzedaż wzbudzą Twój zachwyt!

Modernizacje i naprawy sklepów internetowych

Twój sklep internetowy jest przestarzały i powolny? W Studio Reklamy Enanas możesz odmienić jego oblicze niewielkim kosztem! 

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika design to podstawa na rynku sklepów internetowych. Całość systemu e-commerce musi być bezpieczna, szybka oraz niezawodna. Nie daj prześcignąć się konkurencji i nadaj swojemu biznesowi w internecie nowe życie!

Integracje z bramkami płatności i dostaw

Dla rozszerzenia WordPress do sprzedaży online, czyli WooCommerce, jest mnóstwo bramek płatności oraz kurierów. Zadbamy o poprawne integracje z wybranymi dostawcami usług oraz pomożemy dobrać Ci najlepszą ofertę!

Dostęp do systemu zarządzania sklepem WooCommerce

Zarządzanie sklepem internetowym jeszcze nigdy nie było tak proste! Panel administracyjny WooCommerce pozwala w pełni kontrolować wszystkie funkcje sprzedaży i obsługi klientów. Dodatkowo  powiadomienia zakupowe dla klientów, newslettery, pozwolą zautomatyzować Twoją sprzedaż. 

Hosting
z zabezpieczeniem SSL
oraz Elementor PRO

Oferujemy hosting z zabezpieczeniem SSL dla domeny oraz roczne subskrypcje Elementor PRO w atrakcyjnych cenach. 

Hosting jest niezbędny dla posiadania sklepu internetowego. To na hostingu zaparkowana jest domena, oraz wszystkie jej pliki, poczta czy bazy danych. Jego szybkość i jakość ma wielkie znaczenie dla popranego działania i szybkiego wczytywania się strony internetowej. Udostępniamy dla klientów najlepszy na rynku serwer z firmy dHosting. Cechuje się on również świetną pomocą techniczną.

Elementor PRO to zaawansowany kreator sklepów internetowych. Jest on niezbędny aby stworzyć profesjonalny sklep internetowy WooCommerce. Posiada w sobie mnóstwo zaawansowanych funkcji zastępujących oprogramowanie innych producentów. Sprawia to, że sklep internetowy jest szybszy oraz lepiej zabezpieczony a jego konfiguracja możliwa w każdym detalu.

Zdjęcia produktowe oraz grafiki reklamowe

Studio Reklamy Enanas oferuje profesjonalne zdjęcia produktowe oraz kreatywne grafiki reklamowe. Pokaż swoje produkty w najlepszy możliwy sposób! Aby dowiedzieć się więcej sprawdź zakładkę fotografia i filmy

Odpowiednie przedstawienie produktu zwiększy sprzedaż nie tylko z wizualnych względów. Niektóre serwisy sprzedażowe mają wytyczne, takie jak np idealnie białe tło, których spełnienie automatycznie podnosi w wynikach wyszukiwania dany przedmiot. 

Ponadto fotografie wykonywane zaawansowanym sprzętem przez profesjonalistę są nie do porównania do tych zrobionych domowymi sposobami. Posiadamy stół bezcieniowy, a produkt doświetlany jest czterema profesjonalnymi lampami o współczynniku oddawania barw CRI>95. Dodatkowo lampy mogą świecić w kolorach RGB, dawać efekty świetlne, oraz posiadają dodatkowe modyfikatory światła dla najlepszych efektów studyjnych.

Produkty mogą być również przedstawione na zaaranżowanym tle, co dodatkowo wzbogaci emocje zdjęcia.

Przykładowe realizacje

Prosimy nie kopiować zawartości strony.
small_c_popup.png