Enanas

Strony internetowe

W Studio Reklamy Enanas stworzymy Twoją nową stronę internetową w opcji full service. Zadbamy przy tym o każdy detal, aby była nowoczesna, przejrzysta, szybka i bezpieczna.

Twój osobisty Webmaster

Tworzenie, naprawa i edycja stron internetowych

Sprawdź naszą ofertę. Otrzymasz kompleksową obsługę w każdym aspekcie stron internetowych. 

Kompletne strony internetowe dla firm

Strona internetowa jest nieodłącznym elementem identyfikacji wizualnej firmy. Właśnie w sieci internetowej, do której niemalże każdy człowiek ma dostęp, najskuteczniej można się wypromować.

Strony internetowe dla firm zawierają wszystko, co potrzebne jest do odpowiedniego zaprezentowania firmy oraz nawiązania kontaktu z nowym klientem. Posiadają zaawansowane galerie, formularze kontaktowe, sekcje „call to action” czy slajdy z banerami reklamowymi. Są responsywne, więc dostosują się do każdego rozmiaru ekranu – od małego telefonu do dużego ekranu 4K. Kolejnym atutem jest indywidualny projekt dla każdej stron więc masz pewność, że Twoja strona internetowa będzie jedyna w swoim rodzaju!

Dodatkowo wykonywane są optymalizacja SEO, zabezpieczenia przed spamem i hakerami,  regulaminy i polityki prywatności oraz inne ważne detale. 

Strony one page, landing page

Zależnie od potrzeb i celów dobierzemy odpowiedni rozmiar, funkcje i rodzaj Twojej nowej strony internetowej.  Popularnymi rozwiązaniami są strony one page oraz landing page. Wszystkie informacje są zmieszczone na jednej stronie głównej co pozwala na szybką interakcję użytkowników z firmową stroną.

Modernizacje i naprawy stron internetowych

Twoja aktualna strona internetowa nie działa, chcesz odświeżyć jej wygląd, albo zupełnie ją przebudować? Zajmujemy się też  modernizacjami i naprawami stron internetowych. Niewielkim kosztem możesz nadać swojej starej stronie internetowej nowe życie!

Administrowanie stron internetowych

Administrowanie stron to propozycja dla klientów chcących mieć całkowitą pewność, że strona internetowa jest sprawna oraz dobrze zabezpieczona.

W ciągu ustalonej ilości godzin webmaster będzie dbać o kondycję strony, aktualizacje WordPress, motywów i wtyczek oraz poprawność działania całego serwisu. Pozwala to utrzymać maksymalne bezpieczeństwo przed atakami hakerów lub spamem, oraz daje pewność, że cały system strony internetowej działa poprawnie.

Dostęp do systemu zarządzania treścią strony WordPress

Do gotowej strony internetowej otrzymasz dostęp do systemu zarządzania treścią – CMS WordPress oraz jego instrukcję obsługi. Pozwoli to samodzielnie w łatwy sposób edytować Twoją stronę internetową.

Dodatkowo strony internetowe tworzone są z użyciem Elementor PRO, który jest najbardziej intuicyjnym i zaawansowanym kreatorem stron dla WordPress. Pozwala to jeszcze łatwiej samodzielnie dokonywać zmian na stronie!

Hosting
z zabezpieczeniem SSL
oraz Elementor PRO

Oferujemy hosting z zabezpieczeniem SSL dla domeny oraz roczne subskrypcje Elementor PRO w atrakcyjnych cenach. 

Hosting jest niezbędny dla posiadania strony internetowej. To na hostingu zaparkowana jest domena, oraz wszystkie jej pliki, poczta czy bazy danych. Jego szybkość i jakość ma wielkie znaczenie dla popranego działania i szybkiego wczytywania się strony internetowej. Udostępniamy dla klientów najlepszy na rynku serwer z firmy dHosting. Cechuje się on również świetną pomocą techniczną.

Elementor PRO to zaawansowany kreator stron. W płatnej wersji PRO posiada w sobie mnóstwo zaawansowanych funkcji zastępujących oprogramowanie innych producentów. Sprawia to, że strona internetowa jest szybsza oraz lepiej zabezpieczona. Dla webmastera wersja PRO daje o wiele większe możliwości tworzenia niż korzystanie z darmowego oprogramowania. 

Przykładowe realizacje

Prosimy nie kopiować zawartości strony.
small_c_popup.png